Zamiast wyciskacza do cytryn i sokowirówki wyciskarka do soku

wyciskarka do owocówWyciskacz do cytryn jest bardzo pomocnym gadżetem kuchennym, jednakże nie wyciśniemy za jego pomocą soku z warzyw, liści, traw czy ziół. Do tego potrzebna będzie wyciskarka do owoców – https://sklep.technica.pl/wyciskarki-do-cytrusow. Inwestując w tego typu uradzenie, możemy codziennie przyrządzać sobie smaczne i zdrowe soki. Z całą pewnością jest to znacznie korzystniejsza opcja, jeśli chodzi o kwestię zdrowotną. Świeżo wyciśnięte soki są skarbnicą witamin, minerałów i antyoksydantów.

Zamiast wyciskacza do cytryn i sokowirówki wyciskarka do soku

Sokowirówki znane są już od dawna, jednakże obecnie coraz popularniejsze są wyciskarki do owoców, które z całą pewnością nad nimi górują. Wyciskarka do soku:
• nie hałasuje
• jest bardzo wydajna
• nie zwiększa temperatury wyciskanych surowców
• pozwala na zachowanie wszystkich wartości odżywczych w soku
• jest stosunkowo łatwa w czyszczeniu
• nie pobiera dużej ilości prądu.

Za pomocą wyciskarki wolnoobrotowej można wycisnąć sok nie tylko z owoców i warzyw, ale również z liści, traw i nawet ziół. Uzyskane za jej pomocą soki nie pienią się, jak ma to miejsce w przypadku sokowirówek. Nie trzeba też martwić się pływającymi pestkami czy też kawałkami owoców, gdyż sok jest automatycznie filtrowany przez znajdujące się w urządzeniu sitka. Przygotowanie ulubionego soku jest banalnie proste i szybkie. Wartość odżywcza takiego świeżo wyciśniętego soku jest nie do przecenienia w porównaniu z tym, co znajdziemy w gotowych sokach z kartonem. Nie ma mowy o żadnych konserwantach, dodanym cukrze ani też o niemile widzianych związkach chemicznych.